Корчування дерев, пнів, садів екскаватором

Корчування дерев, пнів, садів екскаватором від компанії ПП Матвєєв - фото 1
1 800 ₴/година

Оплата

 Післяплата

Опис

Професійна послуга корчування дерев, садів, пнів бульдозером. Ми пропонуємо Вам послуги екскаватором Volvo 300 та бульдозерів Komatsu D65 PX-15 зі спеціальною лопатою із зубами для розкорчування садів, дерев, пнів та чагарників, зачистка лісосмуг, планування площі під посадку садів та полів.

Надання послуг корчування бульдозером та екскаватор на ділянках різного ступеня заліснення. Корчування пнів садів, полів із самосівом

Для виконання робіт застосовується бульдозер з викорчовувачем  та екскаватор для викорчовування пнів , обрізання ножицями та навантаження дерев . Перевага нашого методу корчування в тому, що замовнику попередньо не потрібно виконувати жодних дій, а отже  наш метод корчування суттєво здешевлює розробляння цілини:

  • Не потрібно попередньо вирізати дерева
  • Немає витрат на лісорубів
  • Можливе вигортання викорчуваної маси в яри або ж в місця, де можливе утилізування
  • Не потрібно вивозити деревину з площі
  • Можливість в подальшому переробці на щепу

Ми займаємось корчуванням «під нуль». Залишається тільки обробити землю важкою дисковою бороною і можна приступати до вирощування сільськогосподарських культур.

ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО: «Земля, яка не обробляється, прибутку не приносить»

Важливо те, що наш метод є найшвидшим з поміж інших, а це дає змогу розробити великі площі за короткий час, а відповідно й заощадити значні кошти.

Характеристики

Способи корчування
видалення пнів трактором
Вид
другое
Способы оплаты
без НДС, любой, наличными, с НДС
Наличие навесного оборудования
да