Оренда екскаватора з гідромолотом

Оренда екскаватора з гідромолотом від компанії ПП Матвєєв - фото 1
1 500 ₴/година
Мін. замовлення: 10 година

Оплата

 Післяплата

Опис

Оренда екскаватора з гідромолотом – досить популярна послуга, яка дає можливість отримати відмінну потужну техніку з кількома функціями і при цьому заощадити кошти: немає необхідності купувати дороге обладнання та витрачатися на його утримання та ремонт, це зробить для вас наша компанія.

Екскаватор з гідромотором відноситься до спецтехніки колісного або гусеничного типу, що використовується при земельному будівництві, розчищення території перед укладанням фундаменту будівлі, копання котлованів тощо. Завдяки гідромолоту екскаватор може виконувати не тільки роботи з перенесення ґрунту, але й демонтажні функції. Гідромолот відноситься до змінного навісного обладнання, яке встановлюється на екскаватори замість знятого ковша. Така необхідність виникає, якщо потрібно дробити мерзлий ґрунт або старий асфальт при дорожніх роботах, зробити демонтаж залізобетонних конструкцій.

Наша компанія має велику базу будівельно-транспортних машин найбільш популярних моделей, у тому числі екскаваторів з гідромолотом KRUPP та запчастинами до них. Ви можете замовити хорошу будівельну техніку як на короткий час, так і на тривалий період. Ми пропонуємо вам найкращу ціну прокату техніки в годину по Україні.


Наша компанія пропонує продаж будівельної спецтехніки за найкращими цінами. Серед асортименту продукції – найпопулярніші моделі від світових виробників машин для дорожньо-будівельних робіт: бульдозери, трактори, екскаватори. Доставку здійснюємо по всій Україні.

Характеристики

Глибина копання
8 м
Об'єм ковша
2 м3
Послуги водія
немає
Способи оплати
без ПДВ, грошовий переказ, оплата картою, з ПДВ
Додаткове обладнання
гідромолот
Показати всі