Оренда екскаватора Вольво 300 у Львові

Оренда екскаватора Вольво 300 у Львові від компанії ПП Матвєєв - фото 1
1 100 ₴/година

Оплата

 Післяплата

Опис

оренда екскаватора Вольво 300, ківш 2,0 куб.

Оренда гусеничного екскаватора з гідравлічним молотом Volvo 300 є чудовою альтернативою дорогій покупці: не потрібно витрачати величезні кошти на придбання, утримання та ремонт недешевої будівельної техніки. Гідравлічний молот набув широкого застосування у різних будівельно-земляних роботах. Він не є окремим видом обладнання та працює тільки разом з екскаватором, навантажувачем, маніпулятором та іншою подібною технікою. Гідромолот встановлюють на екскаватор замість знятого ковша та підключають до гідравлічної системи. Щоб зробити заміну ковша на гідромолот достатньо лише півгодини.

За допомогою такої спецтехніки можна проводити демонтаж будівлі, дроблення скельних порід, асфальту, розтин тепломагістралей тощо.

Наша компанія пропонує ареду екскаватора з ковшем, навантажувачем та великим гідромолотом за найкращою ціною на будь-який термін, за потреби можлива довгострокова оренда. До послуги не входить робота водія.

Характеристики обладнання: екскаватор EC Volvo 300 ківш об'ємом 2 куб, ріпер , гідравлічний молот KRUPP вагою 2500 т

Оренда сучасної будівельної техніки дозволяє скоротити терміни виконання робіт, знизити їх вартість та уникнути зайвих витрат.

Характеристики

Глибина копання
8 м
Об'єм ковша
2 м3
Послуги водія
немає
Способи оплати
на договірній основі
Додаткове обладнання
гідромолот
Показати всі